Home » Genel » Servis & Bakım

Özenman Araç Bakım Ltd. Şti.


Servisimizde tüm Mercedes ve Man ağır ticari araç bakımlarının servis ve onarım işlemleri gerçekleştirilmektedir. 20 yılın üzerindeki deneyimimiz ve uzman kadromuz ile servis hizmeti sunmaktayız. Peryodik bakım, Motor içi ve Motor dışı tamirat, Şanzuman, Difransiyel gibi Güç aktarma organlarının yanında Çekici ve Dorselerde meydana gelen tüm arızalarda yardım sunmaktayız.

7 / 24 Hizmet

Servis dışı beklenmedik durumlarda da aynı hizmet standardı ile yanınızdayız. 7 gün 24 saat hizmet verebilen acil servis araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuzda size bir telefon kadar yakınız. Nerede,ne zaman ve hangi koşullarda olurlarsa olsun bizi arayabilirsiniz…

Randevu Sistemi

Zamana karşı yarıştığınızı biliyoruz. Bu yüzden, aracınızı söz verdiğimiz zaman teslim alıp, yine söz verdiğimiz zaman teslim ediyoruz. Randevu almak ise çok kolay, Çağrı Merkezimiz, websitemiz vasıtasıyla doğrudan randevunuzu alabilirsiniz.

Uzman ve Profesyonel Kadro

Konusunda tecrübeli ve uzman servis personelimiz ile siz değerli müşterilerimize servis hizmeti vermekteyiz. Geniş kadromuzla size daha iyi ve hızlı hizmet vermekteyiz.

Şeffaflık

Tüm servis sürecimizde müşterilerimizi en doğru şekilde bilgilendiriyoruz. İhtiyaçları beraber belirliyoruz. Bakım esnasında ekstra bakım ihtiyaçları olduğunda ise müşterilerimiz ile irtibat kurup onay almadan işlem yapmıyoruz.

 

Adana Man Mercedes Servisi